Další podobné profily

jarekd
Muž, 69 let, Brno
Dobrý den, jsem optimista všestranných zájmů se smyslem pro humor. Rád touto cestou poznám ženu podobného smýšlení a názorů. Rád chodím do kina, divadla, na koncerty a třeba i na různé společenské akce. Rád cestuji tzn. pobyt v přírodě, u moře ale návštěvy kulturních památek. Hledám touto cestou zpřísněnou duši podobných zájmů, protože ve dvou se to lépe táhne.

sochypavel
Muž, 56 let, Olomouc
Jsem celkem obyčejný muž, doma vařím a dělám sochy z přírodního kamene na zakázku, jen jedno mi ale doma chybí.

Okrej
Muž, 31 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval?
Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije.
Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.

radlizembobra
Muž, 42 let, Břeclav
Rád by som sa zoznámil s tou pravou 43- 70. Slobodná, vdaná, rozvedená, vdova. Nepijem, 22/3/2023 som prestal fajčiť. Tvoje fajčenie mi nevadí. Máš rada bozky na prsia a jazyk na klitorise? Budem rád, ak máš prípadnú nadváhu. Napíš mi princezná.