REGISTRACE ZDARMA
ondra505 47
Foto 1
Foto 2
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >

Jsem klidný a vyrovnaný človĕk, který hledá hodnou a nekonfliktní přítelkyni pro príjemné společné chvíle třeba při kávě nebo v kině.

Základní údaje
Jsem:muž
Orientace:heterosexuální
Kraj:Královéhradecký
Věk:47 let
Podrobnosti
Mám zájem o:nevím, ještě uvidíme ;-)
Vzdělání:
Moje postava:štíhlá
Výška:175 cm
Váha:70 kg
Děti do budoucna:ne, ty, co mám už stačí
Kouření:nekouřím
Alkohol:dám si jen výjimečně
Oblíbené aktivity
  • chodím rád/a do kina
  • baví mě procházky v přírodě
  • nejraději ležím u moře a relaxuji

Posilka, PC

Moje povaha
  • klidná
  • optimistická
  • tolerantní
  • otevřená
  • diplomatická
  • naslouchavá
Ideální partner
Hledám:ženu
Kam na rande?

Kavárna

Co rád/a čtu
Oblíbené knihy:100+1
Noviny a časopisy:
  • sci-fi
Oblíbená hudba
Oblíbená hudba:
  • pop
  • rock
  • techno
  • metal
Intimnosti
Zkušenosti:akorát
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

hollowmen
hollowmen

Muž, 45 let, Královéhradecký
Ahoj, už dlouho jsem sám a rád bych to změnil. Třeba tady poznám spřízněnou duši.

Seznámit se
BludnyHolandan
BludnyHolandan

Muž, 51 let, Královéhradecký
Hledám milou a dobrosrdečnou ženu se zájmem o umění, kulturu, památky a láskou ke zvířatům a přírodě. Rád bych s takovou ženou spoluprožíval hezké chvíle a vzájemně se podporoval.

Seznámit se
servaz
servaz

Muž, 48 let, Královéhradecký
Hledám ženu na krásné chvíle,posezení u kafe,poznat se a pak se uvidí.Jízda na horském kole ,lesňačky i traily.Procházka v přírodě.A i jiné...

Seznámit se
lopata95
lopata95

Muž, 45 let, Královéhradecký
Hledám partnerský vztah - nejdříve kamarádku, kámošku na výlety, procházky, na kafe nebo čaj, dobrou duši, který se můžu svěřit s maličkostmi všedního dne a to s radostmi i starostmi a ona se svěří mně. Čas ukáže, jestli to posuneme dál, nebo zůstaneme superkámoši.

Seznámit se
tomasp42
tomasp42

Muž, 42 let, Královéhradecký
Rád trávím čas v přírodě a mezi přáteli. Jsem včelař. Hledám vážné seznámení a ne partnerku na jednu noc.

Seznámit se
naporad9
naporad9

Muž, 47 let, Královéhradecký
Fajn ženská?

Seznámit se
andrewjane
andrewjane

Muž, 54 let, Královéhradecký
Jsem člověk, který si cení skutečného spojení víc než prázdných řečí. Pro mě jsou nejdůležitější upřímnost, otevřenost a být sám sebou. Život je příliš krátký na hry nebo skrývání pravdy vážím si lidí, kteří říkají věci na rovinu a stojí si za tím. Mám rád smysluplné rozhovory, takové, kde se dá mluvit o všem o životě, cílech, zkušenostech i o maličkostech, které ti zpříjemní den. Věřím, že štěstí se skrývá v drobných momentech: dobrý smích, vzájemné porozumění a pocit, že můžeš být sám sebou. Popsal bych se jako klidný, přemýšlivý a sebevědomý v tom, kým jsem. Nepředstírám dokonalost, ale jsem upřímný a to samé očekávám i od druhé strany. Hledám ženu, která je upřímná, emočně vyspělá a připravená na něco skutečného. Někoho, kdo si váží důvěry, respektu a komunikace. Pokud jsi otevřená, milá a víš, co chceš, pravděpodobně si budeme rozumět. Pokud tě to oslovilo, neváhej se ozvat. Uvidíme, kam nás skutečný rozhovor zavede.

Seznámit se
holec
holec

Muž, 50 let, Královéhradecký
Ahoj hledám sympatickou ženu 44-52 let k vážnému vztahu, s dospělými dětmi, která má vyřešenou minulost tak jako já.Děti mám dvě, které žijí s matkou.

Seznámit se
radek820
radek820

Muž, 43 let, Královéhradecký
Hledám nějakou slečnu na trávení společného volného času například procházky,kolo, koloběžka,výlety.A časem se uvidí jak to bude pokračovat.

Seznámit se
RadekHK
RadekHK

Muž, 50 let, Královéhradecký
Fajn holka na seznámení?

Seznámit se