REGISTRACE ZDARMA
MARIAN1991
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
💕 Objevuj další profily a najdi svou lásku!
💕 Objevovat
Můj inzerát < >
Základní údaje
Jsem:Muž
Kraj:Praha
Podrobnosti
Oblíbené aktivity
Moje povaha
Ideální partner
Věk:od 20 do 40 let
Kam na rande?

Ozvi se a vymyslíme to společně :-)

Co rád/a čtu
Oblíbená hudba
Intimnosti
Co mám v sexu rád/a:Spoustu věcí!!
🎁
Staň se VIP 7 dní zdarma!
Vyzkoušet

Další podobné profily

jSj
jSj

Muž, 53 let, Praha
Mám srovnaný život, práci i zázemí. Všechno, co jsem chtěl. Lásku jsem měl – a vím, že bez ní to není ono. Sport mě nabíjí, humor je základ a péče o sebe i partnerku je pro mě samozřejmost. Hledám přitažlivou ženu s hodnotami. Chemie, věrnost, respekt.

Seznámit se
bedar
bedar

Muž, 54 let, Praha
Přízněnou duši

Seznámit se
asass
asass

Muž, Praha
Žijeme jen jednou, chci se bavit a užívat si krás života, a na to potřebuju parťačku co nezkazí žádnou legraci.

Seznámit se
malejvenca87
malejvenca87

Muž, 38 let, Praha
Sympatická prazanda na trávení volného času;)

Seznámit se
xicht1
xicht1

Muž, 42 let, Praha
Najde se zatím třeba jen kamarádka? Jestli to zajde dál, to nechám osudu :-) Jen ČR a SR. Fotky a videa nekupuji! Letenky neproplácím a nalezené miliony Dolarů nepřevádím! Vojačky a lékařky na misích v Libyi a Sýrii nepodporuji!

Seznámit se
Okrej
Okrej

Muž, 32 let, Praha
Ahoj jsem Martin Znáš ten pocit, když se držíš za ruku s tvou Láskou a čas jakoby neexistoval? Jsem 23 let, sympatický, svobodný, muž se smyslem pro humor a životem zocelený hledá ženu, pro kterou držení za ruce bude pouhá předzvěst toho nádherného, co s ním prožije. Miluji večerní procházky, když slunce zapadá. Mám oblíbenou trasu kolem Vltavy. A pak společný návrat s posezením a večeří v útulné hospůdce by mohlo být příjemným zakončením hezkého dne.

Seznámit se
ledva
ledva

Muž, 47 let, Praha
Nejsem tu často a proto odpovidejte na mail [email protected] . _______________________ Tady je to nepřehledné. Hledám Jiskru v kupce sena a co bude dál se uvidí :). A ta Jiskra by měla mít aspoň trochu zapálení pro sport (kolo) a přírodu (mám rád východ/západ slunce na vrcholu kopce). Sám sebe vnímám asi jako upřímného, veselého kluka, co se nebojí srandy. Jsem pohodář (žádný extrémista) = kochat se a nehrotit :) A těch fotek se nebojte. Také mám rád pohodu a relax. S batohem chodím jen občas Není nic hezčího než usměvavá holka Tímto vás zdraví Marek

Seznámit se
jirisalay
jirisalay

Muž, 46 let, Praha
Jsem obyčejného mužskéj,kterej hledá obyčejnou holku na vážné seznámení,poznat a časem spolu žít a bydlet.jsem nekuřák a abstinent.nehledam flirt ani úlet.rad cestuju vlakem mám rád pěší chůzí , většinu času trávím v přírodě na chalupě, občas zajdu na vecu a nebo do kina.

Seznámit se
martinc111
martinc111

Muž, 26 let, Praha
I love India!!!

Seznámit se